Володимирецький районний колегіум

Володимирецький районний колегіум — сучасний заклад освіти, який по праву вважається визнаним експертом у впровадженні інновацій. Професійні педагоги колегіуму щодня вкладають весь свій досвід, знання та душу в навчання та виховання талановитих дітей. І нещодавно ми в B-Pro отримали можливість також здійснити свій внесок у розвиток шкільної STEM-освіти Рівненщини. 

Ми здійснили до Володимирецького районного колегіуму поставку сучасного навчального обладнання та техніки. Тож тепер STEM-лабораторія закладу повністю укомплектована всім необхідним за вимогами МОН: інтерактивна панель, цифрові токарний, лазерний і фрезерувальний верстати, 3D принтер, сканер і ручки, фото-відеостудія, комплекти для вивчення робототехніки й мехатронні системи, цифрові вимірювальні комплекси з хімії, фізики та біології — все це тепер слугуватиме вчителям колегіуму для ефективного впровадження інновацій.

Крім того, фахівці відділу методичної підтримки B-Pro надали всі необхідні консультації, допомогли налаштувати обладнання та провели для вчителів детальне навчання: щоб використання сучасного цифрового обладнання не викликало в них жодних складнощів. Під керівництвом методистів B-Pro 35 педагогів колегіуму пройшли навчання у творчих групах з питань упровадження на практиці обладнання STEM-лабораторії.

Звісно, деякі важливі питання ще потребують вирішення: необхідно оновити програмне забезпечення, замінити комп'ютерне обладнання на потужніше, розробити методичні рекомендації для проведення уроків. Разом з тим, Анатолій Федорович Остапенко, директор Володимирецького районного колегіуму, впевнений: всі труднощі в майбутньому буде подолано, адже сучасна STEM-лабораторія вже готова дивувати дітей — від учнів початкових класів до старшокласників.