КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради"

Нові можливості для сучасної STEM-освіти отримали учні комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради" — за допомогою команди B-Pro!

Ми допомогли укомплектувати шкільну лабораторію сучасним навчальним обладнанням, а також провели навчання для вчителів — адже ефективне застосування інноваційних технологій у навчанні потребує розуміння принципів їх дії та додаткових методичних роз'яснень.

Навчальні набори обладнання, техніка та навіть меблі — замовляйте STEM-лабораторію під ключ для свого закладу освіти! Ми з радістю допоможемо вам у підборі обладнання, доставимо замовлення та налаштуємо техніку для використання в навчальному процесі.

Потужні ноутбуки для учнів і вчителів — важлива складова сучасної освіти

Навчальні конструктори, програмовані роботи, технологічні мехатронні системи — все для STEM-навчання, розуміння принципів роботи різних механізмів, застосування технологій у повсякденному житті й оволодіння практичними навичками, передбаченими в НУШ.

Якісне обладнання від брендів зі світовим ім'ям

Мехатронні системи світових брендів — для українського STEM-навчання

Ми впевнені, що заняття в сучасній STEM-лабораторії, оснащеній усім необхідним згідно з вимогами МОН, допоможуть учням удосконалити корисні практичні навички та здобути якісну освіту!