Методична підтримка

Хто навчить вчителів користуватися новим обладнанням?

Однією з унікальних послуг, які B-Pro надає своїм клієнтам, є повний науково-методичний супровід. 

Чому вчителям потрібен методичний супровід 

Часто нас запитують: навіщо постачальникові шкільного обладнання окремий відділ методичної підтримки?

Справа в тому, що ми забезпечуємо школи найсучаснішим обладнанням, яке вимагає певних компетенцій щодо його використання в навчальному процесі. Серед наших товарів  — мультимедійна інтерактивна техніка, цифрові вимірювальні комплекси, інноваційне програмне забезпечення, роботизовані конструктори та інше.

Все це обладнання отримало схвальні відгуки від вчителів по всьому світу. Багато товарів, представлених у категоріях «Початкова школа», «STEM», «Презентаційне обладнання», «Програмне забезпечення» тощо, визнані кращими в своїх галузях і мають доведені показники ефективності. 

На жаль, стан української освіти дещо відрізняється від стандартів розвинених країн. Це й не дивно: в нас лише декілька років тому розпочалася шкільна реформа. Тож вчителі не завжди мають досвід використання принципово нового обладнання — особливо того, що стосується STEAM-галузі. 

Інструктаж під час процесу установки та налаштування обладнання не вирішує цю проблему. Адже не досить уміти ввімкнути обладнання чи вивести необхідне зображення на дисплей. Потрібно ще й пристосувати його до плану уроків шкільної програми, затвердженої МОН України. 

Тому ми й забезпечуємо необхідну методичну підтримку клієнтам, у яких іноді виникають складності з адаптацією обладнання від провідних світових брендів до українських шкільних реалій. 

Що таке методична підтримка від B-Pro

  • Всі товари комплектуються детальною інструкцією, за необхідності — розробляються методичні рекомендації.
  • Після налаштування та підключення обладнання проводимо первинний інструктаж з його використання для вчителів. 
  • Консультуємо та надаємо додаткові майстер-класи й навчальні семінари протягом усього часу використання мультимедійних дошок та цифрових лабораторій.
  • За необхідності організовуємо проведення повноцінного навчання на місцях.
  • Окрім допомоги у викладацькій діяльності, ми здійснюємо науково-методичну підтримку для вчителів, які є керівниками наукових робіт (в тому числі і МАН).

Як з нами зв’язатися

Якщо ви маєте якісь запитання щодо використання навчальних засобів, техніки, роздаткових матеріалів, конструкторів для STEM — обов’язково зверніться до нашого відділу методологічної підтримки. Не оператор колл-центру, а ваш практикуючий колега допоможе у вирішенні проблеми та надасть дієві практичні поради. Телефонуйте +38(063) 113-94-47 чи відправляйте запитання на info@b-pro.com.ua!