Що кажуть про B-Pro?

Дуже Вам вдячна за чудову співпрацю, професіоналізм та гарне відношення! Товари якісні і стануть мені гарною підмогою у роботі з дітками. Світловий столик моя мрія для корекційної роботи, він перевершив всі очікування ! Щиро дякую, сподіваюся на подальшу співпрацю і буду рекомендувати колегам!
Міцного здоров'я )

Оксана Петрівна Усійчук

Практичний психолог, Нововолинська ЗОШ №4 ім. Т. Г. Шевченка

Адміністрація Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області, учні та батьки щиро дякують професіоналам Олександрові та Сергію за встановлені мультимедійні комплекси, за проведені майстер-класи, за охайно виконану роботу та дружнє спілкування. 

Сподіваємося на подальшу співпрацю. 
Всього Вам найкращого бажаємо, творчих проектів та гарних клієнтів.

Надеждівська ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Адміністрація Надеждівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні товари. 

Відмінною рисою роботи є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та чесність.

Міський голова Л.Л. Душа

Душа Л.Л.

Батуринська міська рада Бахмацького району Чернігівської області

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дубенської районної державної адміністрації даним листом інформує, що постачальник повністю виконав зобов'язання за договором від 06 серпня 2019 року №392, укладеного в рамках закупівлі товарів 30210000.

Постачальник забезпечив доставку товару, що було встановлено вищезазначеним Договором, з урахуванням усіх вимог щодо транспортування, пакування та прийому-передачі товару. 

Усі документи, які були необхідні для укладання договору, оплати товару, прийому-передачі товару, були оформлені належним чином та надані замовнику у визначені терміни. 

Поставлений товар повністю відповідав специфікації договору, був укомплектований відповідно до опису, відповідав затвердженим стандартам, технічним умовам підприємства-виробника. Претензій до постачальника щодо кількості та якості товарів не було. 

Лідія Білик, начальник відділу

Дубенська районна державна адміністрація Рівненської області, відділ освіти, культури, молоді та спорту

Водій — бомба, молодець в усіх відносинах, велике йому спасибі!
Доставили, вивантажили все в найкращому варіанті!

Журавський О. І. (ФОП)

м. Харків

Щиро дякуємо! Все прийшло вчасно і в повному обсязі.

З повагою,

дирекція ЗІРЦ.

Дудка Оксана

ЗІРЦ

Комунальна установа "Районний центр з обслуговування закладів та установ освіти" Ренійської районної ради Одеської області даним листом-відгуком повідомляє, що на підставі укладеного договору на закупівлю мікроскопів №322 від 11.11.2019 р. договір виконано на високому професійному рівні належно та повністю, з дотриманням строків постачання товару.

Вдячні за своєчасність поставки, належну якість та відповідну комплектацію.

Затримок у постачанні, збоїв та перерв у виконанні Договору зі сторони Постачальника не було. 

Потрібна Л. В.

Директор КУ "РЦОЗУО"

Великобурлуцька селищна рада висловлює подяку за своєчасну і якісну поставку. Поставлене обладнання успішно експлуатується в навчальному закладі. 

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, бажаємо успіхів і процвітання. 

Віктор Терещенко

Великобурлуцький селищний голова

Хочеться відзначити високий рівень обслуговування, злагодженість, оперативність, відповідальний підхід, належну якість товару, дотримання норм торгівельно-ділових стосунків. 

ТОВ "БІ-ПРО" зарекомендувало себе надійним та кваліфікованим партнером. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

П'ятецька Тетяна

Директор школи І-ІІІ ступенів № 238 Деснянського району м. Києва

Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області даним листом інформує, що Товариство з обмеженою відповідальністю «БІ-ПРО.ЮА» завжди вчасно  виконує зобов’язання за договорами, які укладалися в рамках закупівлі навчального приладдя.

Усі документи, які необхідні для укладання договорів, оплати товарів, приймання-передачі товарів завжди оформляються належним чином та надаються замовнику у визначені терміни.

Поставлений товар завжди повністю відповідав специфікації договорів. Інтерактивні дошки, мультимедійні проектори та ноутбук, які були закуплені в Товаристві з обмеженою відповідальністю « БІ – ПРО. ЮА», якісні, швидко налаштовуються. Претензій Постачальнику по кількості та якості товару не було.      

Товариство з обмеженою відповідальністю «БІ-ПРО.ЮА» зарекомендувало себе як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні товари. Відмінною їх рисою роботи є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та чесність. Менеджери відділу супроводу клієнтів завжди тактовні, ерудовані у сфері своєї діяльності.

Галина Пригон

Директор Стрижівського ліцею Коростишівської міської ради Житомирської області

Співпрацювати з B-Pro було легко і продуктивно. Весь доставлений товар належної якості.
 
Відповідальні менеджери завжди тримали в курсі справи та контролювали весь процес роботи. Тому із задоволенням, при потребі, буду мати справу із компанією B-Pro, так як зарекомендувала вона себе як надійна, відповідальна й стабільна структура.

 

О. Шулькевич

Гуманітарна гімназія "Гармонія"

Постачальник ТОВ "БІ-ПРО.ЮА" зарекомендував себе, як високопрофесійна організація, яка сумлінно здійснювала виконання своїх зобов'язань і брала до уваги побажання Замовника. 

Поставка товару була здійснена вчасно, без затримок. Товар відповідав кількісним і якісним характеристикам. 

Порушень щодо виконання договору та претензій щодо якості поставленого товару не виникло. 

Керівник фінансової групи Л. Г. Мотузка.

Мотузка Л.Г.

Голосіївська районна в м. Києві державна адміністрація

Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації хоче висловити подяку Товариству з обмеженою відповідальністю "Бі-Про" за швидке та якісне опрацювання замовлення по комп'ютерній техніці.

Компанія своєчасно власними силами здійснила доставку.

Якість товару відповідає заявленим характеристикам, всі програми встановлені та працюють. 

Сподіваємось на подальшу співпрацю. 

 

Коркош С.М.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

Претензій немає, товар відповідає заявленим кількісним та якісним показникам.

Дякую за оперативне та якісне обслуговування! 

Л. В. Січкар

Січкар Любов Володимирівна

Полтавська область, смт. Нові Санжари

Відділ освіти Бродівської районної державної адміністрації Львівської області під час ефективного та прозорого здійснення закупівель у конкурентному  середовищі, системі ProZorro, укладав договори за результатами проведених процедур (відкриті торги, допорогі закупівлі) з ТзОВ  «БІ-ПРО» протягом 2017 – 2019 рр. Даний Учасник зарекомендував себе, як добросовісний, компетентний, сучасний Постачальник товарів належної якості. Обладнання ТзОВ «БІ-ПРО» завжди відповідало вимогам наказів МОНУ, також підтверджене ГРИФОМ МОНУ, програмне забезпечення для товарів сучасне та кваліфіковане на ринку. У Замовника ніколи не виникало претензій щодо якості та термінів поставки. Також хочемо відзначити кваліфікованих фахівців технічної, юридичної частини команди, менеджерів ТзОВ «БІ-ПРО». Завжди радо відповідали на наші звернення чи зауваження під час співпраці, інформували відносно технічної частини та надавали консультації.

Дякуємо за співпрацю та запрошуємо надалі працювати з нами в електронній системі ProZorro, та просвічувати  про досягнення у сфері інформатизаційних технологій. Адже це запорука освітнього процесу та необхідна складова для учасників навчально-виховного процесу.

Відділ освіти

Бродівської районної державної адміністрації Львівської області

Постачальник забезпечив поставку товару протягом терміну, що був встановлений Договором, із дотриманням усіх вимог щодо транспортування, пакування та приймання-передачі товару. 

 

Поставлений товар повністю відповідав специфікації Договору, був укомплектований відповідно до опису, відповідав затвердженим стандартам і технічним умовам підприємства-виробника. Претензій Постачальнику по кількості та якості товару не було. 

 

За час співпраці підприємство зарекомендувало себе як надійний і добросовісний партнер, що якісно і вчасно виконує взяті на себе зобов'язання. 

Хом'як Л.

Княгининівський НВК, директор

За результатами проведених відкритих торгів комунальною установою "Бериславський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" було укладено з ТОВ "Бі-Про" договори на закупівлю п'яти комплектів засобів навчання та обладнання для кабінетів математики та дванадцяти комплектів засобів навчання та обладнання для кабінетів біології. 

Товар був доставлений відповідно до умов договору в повному обсязі. 

Поставка відбувалася до кожного загальноосвітнього навчального закладу, при постачанні якість товару підтверджувалася відповідними документами. 

При виконанні зобов'язань по договорам постачальник зарекомендував себе виключно з позитивної сторони, зауважень та заперечень не маємо. 

Дякуємо за співпрацю.

Г. М. Воєвода

директор Бериславського районного центру по обслуговуванню закладів освіти

Дякуємо співробітникам компанії БІ-ПРО за плідну співпрацю.
Менеджери привітні, завжди готові вичерпано відповісти на будь-яке питання.
Широкий асортимент товарів дозволив зробити необхідний вибір.
Товар якісний, поставки та оформлення документів виконуються у визначені терміни.
На сайті працює кнопка зворотного зв'язку. З вами дійсно є можливість зв'язатися за 20-25 секунд.
 
КЗ "Навчально-методичний центр" 
Мереф'янської міської ради,
Харківська область

Ірина Шихова

Куратор району "Мереф'янська міська рада"

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради висловлює щиру подяку ТОВ “Бі-Про” в особі директора Пелеха Владислава Юрійовича за взаємовигідне співробітництво.

Ми добре усвідомлюємо, що у нашій громаді успішно стартувала нова українська школа саме завдяки нашій співпраці. Ваша компанія вчасно, згідно договорів здійснила поставку якісного комп’ютерного обладнання, дидактичних матеріалів, обладнання для кабінетів хімії і фізики.

Працюючи з Вами у 2018 році, задоволені компетентним і професійним персоналом Вашої фірми, зокрема менеджером Світланою.

Бажаємо Вам і Вашій компанії успіхів і процвітання!

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Ніна Петрівна Остапова

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради

Дякуємо Вам!

Дуже приємно працювати, всі питання вирішуються невідкладно, відповідальне ставлення та оперативне реагування на всі зауваження. Замовлений товар якісний і поставлено вчасно.  Якість комп’ютерної техніки та мультимедійного обладнання  повністю відповідає технічним вимогам та комплектності.

Вчителі в захваті від мультимедійного обладнання,  проектора встановленні на вищому рівні,   інтерактивні дошки з розумним лотком (влаштоване програмне забезпечення під окремий кабінет)  використовуються не тільки під мультимедіа. Ми задоволені комп’ютерною технікою та мультимедійним обладнанням які Вами поставлено в заклади освіти району.

Сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.

Олена Андрейчук

Відділ освіти, Ізяславської РДА

Протягом літа 2018 року школа, комплектуючи класи НУШ і STEM - класи зверталася до різних організацій і товариств з метою знайти необхідне обладнання, яке б задовольняло
вимоги школи за ціною і якістю. В принципі, плюс-мінус, ціна і якість у різних організацій не набагато відрізнялися одна від одної, і тоді на перший план вийшло вміння працівників цих організацій працювати з клієнтами: оперативність, наполегливість, бажання задовільнити, звісно за можливістю,  всі "примхи" замовника, надання додаткових послуг, відповідальність за терміни. Всіма цими якостями повною мірою володіють працівники і менеджери БІ-ПРО.

Всім своїм колегам, іншим замовникам рекомендував і рекомендую працювати з БІ-ПРО. Оскільки оснащення класів НУШ і STEM-класів буде продовжено влітку поточного року сподіваюсь, що наша співпраця продовжиться.

З величезною повагою О. Юрко

Директор сш 259

Неодноразово співпрацювали з ТОВ "Бі-Про" по постачанню навчального обладнання, комп'ютерної техніки та дидактичних матеріалів для нової української школи. Наші вчителі відзначили якість отриманого обладнання.
Особливу увагу звертали на інтерактивні мультимедійні комплекси та комп'ютерні класи. Співпрацювали з менеджером Віктором.

Олександр Юрійович Набочук

Начальник відділу освіти рівненської РДА

Хочемо висловити подяку ТОВ "Бі-Про"  за співпрацю!
Ввічливі та компетентні  менеджери!
Ми з задоволенням працюємо з Вами!
Висока якість поставленої техніки!
Швидко доставили  та встановили комп'ютерне обладнання для НУШ!
Нехай всі плани виконуються, досягнення збільшуються, фінанси радують своїм зростанням!

Олег Рудик

заступник Лісовогринівецькоїсільського голови

З компанією Бі-Про працюємо вже не перший рік. Щоразу все було доставлено вчасно, обладнання якісне, особливо сподобалась інтерактивна панель, яку ми використовуємо щодня. Також вдячні Валентину за проведене навчання". Дякую!

З повагою, - Ірина Володимирівна

Керівник районного відділу освіти Хмельницької області