leXsolar

Що вивчає leXsolar

Продукція німецького бренду leXsolar давно відома в усьому світі, в першу чергу — високою якістю й широким спектром можливостей використання для навчального процесу. 

Відновлювана енергія, її властивості, перспективи видобутку й особливості використання в господарстві — надзвичайно актуальна тема для сучасної людини. І leXsolar допомагає знайти відповіді на ці складні запитання, забезпечуючи навчальні заклади готовими наборами обладнання для дослідження різних джерел енергії.

Які набори leXsolar використовують для школи

Компанія B-Pro, як офіційний представник відомого німецького бренду leXsolar в Україні, надзвичайно рада представити увазі вчителів наступні комплекти навчального обладнання:

  • Для дослідження енергії сонця — спостерігати за властивостями сонячної енергії можна прямо в шкільному кабінеті, навіть без допомоги спеціального освітлення. Окрім цього, за допомогою такого набору можна дослідити оптичні ілюзії, вплив радіації, вплив різних факторів на потужність сонячних батарей.
  • Для дослідження енергії вітру — найбільшу частку серед альтеративних джерел енергії зараз займає енергія вітру, тож важливо розповісти учням про всі аспекти процесу її видобутку й використання. Набір містить усе необхідне для побудови власної вітроелектростанції та дослідження її роботи.
  • Для вивчення різних батарей — дозволяє зрозуміти принцип дії електромобіля та інших видів і типів акумуляторів.
  • Для вивчення біопалива — готовий набір для самостійного виготовлення біопалива покаже школярам усі стадії цього процесу, надасть розуміння особливостей і тривалості їх перебігу, наочно продемонструє готовий результат.

Це лише основні навчальні засоби виробництва відомого німецького бренду. Існує ще багато розробок, які дозволяють проведення цікавих дослідів у початковій, середній і старшій школі.

leXsolar — інновації та якість у одному наборі

Як зробити навчальний процес максимально цікавим та інформативним для дітей? Забезпечте їх практичними навичками та знаннями, що знадобляться у майбутньому: для подальшого навчання, побудови успішної кар’єри чи просто для розуміння економічних процесів.

Комплекти якісного обладнання від leXsolar стануть чудовими помічниками для кожного вчителя у досягненні цієї мети. Досліди, проведені з їх використанням, наочно продемонструють учням процес видобутку альтернативних джерел енергії та їх можливості. Адже з урахуванням сучасних реалій та світових тенденцій видобутку різних видів палива, вивчати можливості відновлюваної енергії й адаптуватися до переходу на її використання потрібно ще зі школи.

Де придбати сучасне обладнання для школи

Замовляйте ліцензійне навчальне обладнання від відомих брендів лише в офіційних представників — звертайтеся за якісним обладнанням до B-Pro! Телефонуйте (044) 353-33-77 та дізнавайтеся більше у спеціалістів відділу продажів.