Lifeliqe

Що таке Lifeliqe

Це навчальне програмне забезпечення — чудовий вибір для кожної школи, що впроваджує принципи STEM-освіти.

Lifeliqe надає можливість використовувати у навчальному процесі 3D-технології та потенціал AR- та VR- реальності.

А ще за допомогою Lifeliqe вчитель отримає доступ до унікальних демонстраційних матеріалів — бази 3D-моделей, фотографій та анімованих відео.

Як використовувати ПЗ Lifeliqe на уроках

На сьогодні існують готові розробки для вивчення хімії, фізики, біології, природознавства тощо. Величезна кількість візуальних матеріалів роблять це програмне забезпечення корисним і цікавим як для початкових класів НУШ, так і для старших школярів, що вивчають серйозніші теми.

Можливості застосування Lifeliqe у школах

За допомогою цього програмного забезпечення та сучасного мультимедійного обладнання викладач отримує наступні переваги:

  • Всі необхідні наочні матеріали для шкільного курсу хімії, фізики, біології, геометрії, астрономії, геології тощо.
  • Можливість застосування технологій доповненої та віртуальної реальності на шкільних уроках, що гарантовано підвищить зацікавленість учнів у навчанні.
  • Використання сучасних навчальних засобів навіть за умов поганої якості інтернет-з’єднання (завдяки спеціальному кодуванню).
  • Універсальність і зручність у використанні: просте під’єднання та сумісність не лише з системами віртуальної реальності, а й із ПК, планшетами, смартфонами, мультимедійними комплексами й дисплеями.

Як почати користуватися перевагами Lifeliqe?

Дуже просто! Зверніться до відділу методичної підтримки B-Pro та отримайте професійні консультації щодо ефективного використання Lifeliqe у рамках шкільної програми, затвердженої міністерством.

Ми розробили спеціальну систему навчання та підготовки вчителів. Адже хоча це американське програмне забезпечення й має інтуїтивно зрозумілий простий інтерфейс, але все ж воно принципово нове для українських педагогів. Тому за необхідності ми не лише під’єднаємо та налаштуємо обладнання, а й проведемо детальний інструктаж та забезпечимо методичну підтримку протягом усього часу використання ПЗ.

Також ви можете зателефонувати до відділу продажів (044) 353-33-77, щоб отримати допомогу у підборі необхідного додаткового оснащення шкільних кабінетів.

Зацікавте своїх школярів навчанням — обирайте ліцензійне ПЗ Lifeliqe від B-Pro!