Криворізький державний педагогічний університет

Сучасний комплекс науково-навчальних лабораторій нещодавно було відкрито на базі Криворізького державного педагогічного університету.

Ці унікальні для області лабораторії повністю укомплектовано навчальним обладнанням і технікою для дослідження фізики, біології та хімічних наук — яскравий приклад того, якою має бути сучасна STEM-освіта! 

Користуватися новим обладнанням від B-Pro матимуть змогу не лише студенти Криворізького державного педагогічного університету під час вивчення дисциплін природного циклу та написання наукових, курсових і дослідницьких робіт.

Окрім здобувачів вищої освіти, двері лабораторій фізики, хімічного аналізу екологічних та біологічних досліджень будуть відчинені й для школярів міста й області.

Адже до проведення досліджень та експериментів за новітніми методиками планується залучати й учнів закладів середньої освіти міста й області, які беруть участь у роботі Малої академії наук України.

 

Це рішення є надзвичайно вагомим для розвитку освіти в Криворізькій області та важливим кроком до впровадження принципів STEM навчання.