Шкільні кабінети та STEAM-лабораторія, заклади освіти Закарпаття

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт із Закарпаття! 

Декілька місяців тому заклади освіти Берегівського, Великоберезнянського, Іршавського, Мукачівського, Свалявського, Перечинського, Тячівського, Хустського районів, Вільховецької, Тячівської, Полянської, Іршавської, Баранинської об’єднаних територіальних громад та міста Ужгород отримали сучасне якісне обладнання — і ось як тепер виглядають STEM-лабораторія і навчальні кабінети!

Критерії придбання обладнання для кабінетів у 2020 році було затверджено Міністерством освіти і науки України, власне потребу в обладнанні кожного окремого закладу освіти визначав його керівник, а поставки сучасного оснащення, навчальних засобів, меблів і техніки з задоволенням організувала компанія B-Pro! 

Щоб допомогти школам Закарпаття організувати належним чином навчальний процес і впровадити сучасні технології й інновації в освіту, МОН погодило пропозиції від області для придбання 17 кабінетів біології, 13 кабінетів хімії, 12 кабінетів математики, 11 кабінетів фізики, 10 кабінетів географії та одну STEM-лабораторію — для Вищого професійного училища № 3 м. Мукачева.

Мультимедійні панелі, набори для робототехніки, цифрові лабораторії з бездротовими датчиками, навчальні моделі й колекції для кабінетів і лабораторій — це нове обладнання надасть школярам Закарпаття чудову можливість здобути конкурентні навички, оволодіти актуальними знаннями та вмінням застосовувати інноваційні технології в повсякденному житті.