PHYWE

Що таке PHYWE

PHYWE — це всесвітньо відомий німецький виробник навчального лабораторного й демонстраційного обладнання для кабінетів природничо-математичного циклу загальноосвітніх закладів.

Навчальне обладнання, що є еталоном якості в цілому світі, програмне забезпечення до нього та навіть зручна упаковка для зберігання — все це ви отримаєте в наборах PHYWE. Також до комплекту входять детальні інструкції з описом експериментів і способів застосування навчального обладнання у рамках вивчення шкільної програми.

Для яких предметів призначене обладнання PHYWE  

PHYWE вже понад століття успішно застосовують в усьому світі для вивчення:

  • Фізики — для тем «Електрика й електроніка», «Оптика», Термодинаміка», «Магнетизм», «Електромагнетизм», «Механіка», «Радіація», «Акустика», «Лінійний рух» тощо.
  • Прикладних дисциплін — для вивчення відновлюваних джерел енергії, а саме: Сонця, вітру, води, й вивчення паливних елементів.

А ще ці системи готових рішень ідеально підійдуть для вивчення хімії та біології згідно з затвердженою програмою або оснащення шкільних STEM-лабораторій.

За допомогою демонстраційного й лабораторного обладнання PHYWE можна забезпечити учнів усім необхідним як для вивчення базових тем, так і поглибленого опанування предметів.

Які є системи готових рішень

Обирайте такі рішення від PHYWE:

TESS — для самостійного проведення експериментів і дослідів учнями. Знадобиться для вивчення таких шкільних дисциплін:

  • Фізика (механіка, термодинаміка, оптика, електрика й електроніка, електростатика, магнетизм, радіоактивність).
  • Хімія (введення в хімію, органічна й неорганічна хімія, хімія полімерів).
  • Біологія (рослини, навколишнє середовище, органи чуття, метаболізм, мікроскопи).

Cobra4 — універсальні вимірювальні системи, що складаються з модулів зі зручним інтерфейсом, портативних датчиків і відповідного програмного забезпечення.

Чудово підходить для проведення дослідів з учнями і вчителем під час вивчення фізики, хімії, біології, пояснення та вимірювання важливих процесів, що відбуваються в навколишньому середовищі. Більш ніж 100 різних експериментів — для наочної демонстрації.

Demo — демонстраційна система, що призначена для викладачів. Це — цілий комплекс для проведення цікавих експериментів з усім класом. Це не просто набір обладнання, а ціла колекція, до складу якої входять і навчальні матеріали, й усі необхідні деталі, й методична література та навіть система для зберігання.

Як користуватися PHYWE на уроках?

Щоб використати потенціал цього навчального обладнання на повну потужність, користуйтеся інструкціями, що йдуть у комплекті.

Також обов’язково телефонуйте до відділу методичної підтримки B-Pro, якщо виникнуть будь-які труднощі в налаштуванні чи запитання щодо використання обладнання в навчальному процесі.

Зробимо навчання цікавішим та змістовнішим із навчальним обладнанням від кращих світових виробників! Обирайте PHYWE — розкрийте таємниці науки перед маленькими дослідниками.