Revopoint

Портативні 3D-сканери — інноваційне обладнання для STEM

Revopoint 3D — компанія, що займається розробкою 3D-камер та вважається одним із найуспішніших виробників персональних 3D-сканерів.

Особливості 3D-обладнання Revopoint

Останні інноваційні розробки Revopoint дозволили створити компактний 3D-сканер, який має функціонал і потужність повноцінного настінного 3D-сканера.

Торік компанія Revopoint 3D провела кампанію на Kickstarter для 3D-сканера POP, який до кінця листопада 2021 став найбільш фінансованим проектом 3D-сканера на цьому сайті. Тепер компанія пропонує оновлену версію популярного сканера — POP 2.

Розробники поєднали запатентовану апаратну технологію з високошвидкісними інтелектуальними чіпами для високої продуктивності, точності, яскравіших кольорів та ще кращої роздільної здатності сканера.

Переваги використання Revopoint для STEM-проєктів

Обладнання Revopoint поєднує в собі найновіші технологічні розробки з простим та зрозумілим управлінням, тож чудово підходить для шкільних лабораторій. Навіть учні чи вчителі, які вперше знайомитимуться з 3D-скануванням, зможуть швидко зрозуміти всі деталі й опанувати процес.

Є й інші переваги:

  1. Відсутність дротів. Традиційне обладнання для 3D-сканування передбачає наявність дротів, що потребує підготовки спеціального робочого простору та часто ускладнює роботу з моделями. А з 3D сканером Revopoint можна забути про цю проблему. Фактично, для цього пристрою є лише один дріт, і він призначений або для заряджання, або для прямого підключення до смартфону або ноутбука для оптимізації процесу 3D-сканування.
  2. Універсальність. Такий сканер 3D можна використовувати окремо, а можна під'єднувати до смартфонів, комп'ютерів і навчальних роботів.
  3. Безпечність. Пристрій повністю безпечний для людей, що робить його надзвичайно універсальним і практичним придбанням для STEM-лабораторій, придатним для втілення в життя навіть найсміливіших і найкреативніших проєктів!

B-Pro — офіційний партнер Revopoint в Україні

Як замовити таке інноваційне обладнання для своєї школи? Звертайтеся до B-Pro — офіційного представника Revopoint на території України. Ми з задоволенням поділимося з вами досвідом оснащення сучасних шкільних STEM-лабораторій, підберемо необхідне обладнання та навчимо вчителів правильно його використовувати.

Телефонуйте: (044) 353-33-77!