Досягнення 2020 та динаміка розвитку B-Pro

2020 рік видався не найлегшим для кожного, хто причетний до розвитку освіти, — не лише в Україні, а й у всьому світі.

Але, крім викликів і труднощів, ми отримали також прекрасні можливості для розвитку за новими напрямками: онлайн-курси, інтерактивні технології для дистанційного навчання та використання принципово нових методик.

B-Pro — це рух вперед, постійний розвиток і самовдосконалення. 

І статистика це підтверджує: 

За весь час існування компанії ми успішно уклали понад 3300 угод на постачання навчального обладнання до шкіл, садочків і вишів, з них понад 2800 — із державними установами. 

 

Ми впевнено йдемо до своєї мети: поставити сучасне навчальне обладнання в кожну школу України. Наприклад, за підсумками минулого року 61% українських шкіл, які оснащені цифровими вимірювальними комплексами, обрали саме цифрові лабораторії ТМ Vernier, які в Україні офіційно представляє компанія B-Pro.

Ми облаштовуємо сучасні кабінети природничо-математичного циклу:

Підбираємо найкраще обладнання для кабінетів початкових класів НУШ

Постачаємо якісну комп’ютерну техніку — надійну, сучасну, просту у використанні:

Укомплектовуємо заклади освіти інноваційним презентаційним обладнанням, яке суттєво покращує навчальний процес та проведення колективних заходів (особливо — для дистанційної форми навчання):

Не забуваємо й про комфортні меблі — не лише для кабінетів і лабораторій, а також для вчительських, холів, роздягалень, їдалень, спортивних та ігрових залів:

Крім того, 2020 року компанія B-Pro стала одним із лідерів ринку в постачанні обладнання для STEM-лабораторій. Наші методисти невтомно проводили інструктаж вчителів, навчаючи їх ефективно користуватися новим обладнанням: як у вже облаштованих шкільних лабораторіях, так і онлайн — в умовах карантину. 

Ми завжди готові допомогти порадою, оперативно доставити замовлення в будь-який куточок України, здійснити монтаж і налаштування обладнання, провести навчання вчителів та надати фахову юридичну консультацію.

Саме тому 38% покупців залишаються нашими постійними клієнтами та високо цінують не лише широкий асортимент якісних товарів для навчання, а й сервісний супровід B-Pro.

Дякуємо вам, що залишаєтеся з нами. Й надалі наполегливо працюватимемо над тим, щоб робити школи кращими — разом у 2021 році!

Схожі статті

Новини Бі-Про

Кращий вчитель GTPU 2021 за версією B-Pro — Богдан Завидовський ...

Новини Бі-Про

Закупівлі з B-Pro — зробимо все за вас! Формування замовлення, підготовка документів, якісний сервіс...

Новини Бі-Про

Підтримка замовників та кваліфікований супровід на кожному етапі проведення закупівель від B-Pro ...