Компанія B-Pro — серед кращих підприємств України 2019

Ми раді поділитися з вами чудовою новиною: B-Pro визнана «Компанією Року» 2019!

Підтвердження цьому — «Національний сертифікат» від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру — нагорода за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства.

Номінація Всеукраїнського галузево-аналітичного центру 

Що таке номінація від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру та в чому полягає її важливість для розвитку українського підприємництва і всіх галузей економіки?

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр щорічно проводить нагородження кращих українських компаній: на основі даних підприємств за попередній фінансовий рік. Потрапити до цього переліку дуже почесно, адже таку відзнаку отримують тільки найкращі національні товаровиробники і лідери галузі.

Як показує досвід, лідерами стають лише сучасні компанії з ефективним управлінням, які здатні швидко трансформувати бізнес, пристосовуватися до змін і нових запитів ринку, інвестують у довготривалі програми розвитку та не бояться експериментів та інновацій. Як правило, більшість таких компаній — підприємства малого та середнього сегментів економіки. 

До переліку топ-100 найуспішніших компаній 2019 року увійшло багато регіональних підприємств з таких міст як Львів, Дніпро, Чернігів, Запоріжжя, Миколаїв, Рівне та ін. Їх обирали серед 2604 юридичних осіб, розподілених відповідно до видів економічної діяльності за узгодженими критеріями. 

Важливість номінації

Нагорода «Компанія року 2019» — це офіційне визнання та підтвердження першості підприємства у своїй галузі.

Номінація підтверджує, що підприємство є надійною компанією, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги. Крім того, це важливий індикатор надійності та інвестиційної привабливості для партнерів (у тому числі — й міжнародних).

Крім аналізу показників діяльності та експертної оцінки кожна організація, що потрапляє до номінації, проходить додаткову перевірку перед присвоєнням статусу. Це передбачено спеціально для того, щоб кращими було визнано лише добросовісні організації — дійсно кращі у своїй галузі. 

Дякуємо за підтримку! 

Ця почесна нагорода від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру — результат правильно обраної стратегії та вчасно прийнятих рішень керівництва компанії, щоденної невтомної праці колективу B-Pro і прагнення досягти головної мети нашої діяльності: покращення якості освіти для українських дітей.

Але, без сумнівів, це не лише наша нагорода. Передусім — це заслуга кожного з вас! Адже без вашої допомоги та підтримки нам би не вдалося досягнути таких результатів.

Тому ми хочемо висловити подяку кожному своєму клієнту та партнеру — за неоціненний вклад в розвиток української освіти та побудову сучасних шкіл для розвитку майбутнього нашої держави. 

Дякуємо, що обираєте «Бі-Про» для розбудови української освіти! А ми й надалі обіцяємо бути надійним партнером і помічником кожного, кому також небайдуже, яку освіту здобуває прийдешнє покоління сучасних українців.

Схожі статті

Новини компанії

Підтримка замовників та кваліфікований супровід на кожному етапі проведення закупівель від B-Pro ...

Новини компанії

23 квітня в Олександрії відбулася виставка-показ навчального обладнання, техніки та меблів для школи...

Новини компанії

Динаміка розвитку та досягнення B-Pro: яке обладнання купували школи у 2020 році?