Кращі світові бренди для української освіти

Компанія B-Pro допомагає українським школам бути сучасними, інноваційними та повноцінно укомплектованими відповідно до найвищих світових стандартів.

Ось і цього року ми здобули право ексклюзивно представляти новий для України, але широко відомий у всьому світі бренд робототехніки VEX. Але на цьому ми не зупинилися. У 2020 році, за допомогою кращих методистів і вчителів практиків, компанія B-Pro вперше розпочала виробництво готових наборів лабораторного обладнання для фізики під власним брендом.

Ми переконані, що українські вчителі та учні повинні мати доступ до якісно нових технологій у навчанні: для пізнання навколишнього світу, досліджень та власних науково-технічних розробок. Для цього їм необхідне сучасне цифрове обладнання за доступною ціною, що дозволить проведення всіх передбачених програмою лабораторних і практичних робіт. Саме тому ми розробили готові набори лабораторного обладнання з фізики, у яких традиції поєдналися з інноваціями, щоб найкращим чином задовольнити вимоги навчальної програми в українських школах.

VEX — практична інженерія та робототехніка для STEM у будь-якому віці

VEX Robotics — навчальне обладнання відомого американського бренду — відтепер сприятиме розвитку STEM-освіти і в українських школах! VEX надає широкий вибір інструментів сучасним педагогам та допомагає їм розкрити для учнів світ науки й робототехніки, захоплення яким триватиме протягом усього життя.

VEX Robotics — набори STEM різних рівнів складності

  1. VEX 123 — найпростіші конструктори та механізми для дошкільнят і учнів початкових класів.
  2. VEX GO — навчальне обладнання для учнів 3-5 класів: складніші набори, що містять багато деталей, електроніку, двигуни.
  3. VEX IQ — програмована з’єднувана робототехнічна система для облаштування STEM-лабораторій у 6-8 класах. За допомогою функціональних пластикових деталей учні можуть самостійно скласти свого першого робота, який вдосконалюватиметься під час подальшого навчання.
  4. VEX V5 — складна функціональна робототехніка для учнів 9-12 класів, що дозволяє використати всі можливості STEM-освіти для набуття корисних практичних навичок і розвитку комп’ютерного мислення. Розпочати знайомство з VEX можна з набору будьякого рівня складності — для проведення дослідів, удосконалення вже набутих знань і навичок або випробування власних можливостей.

Переваги наборів VEX

Компанія VEX пропонує безкоштовні STEM-уроки, розроблені спеціально для наборів обладнання. Їх уже встигли оцінити вчителі з усіх куточків світу: такі заняття цікаві для учнів, мають зрозумілі інструкції та практичні завдання. Заняття з VEX розвиває в учнях не лише корисні практичні навички з робототехніки, а й такі важливі якості як здатність ефективно співпрацювати, працювати в команді. Набори VEX укомплектовані всім необхідним для роботи обладнанням, що розроблялося відповідно до міжнародних стандартів STEM освіти

Співпраця B-Pro та VEX — це безмежні можливості для розвитку STEM освіти в Україні. Ми пропонуємо не лише сучасне обладнання, а й потужну методичну підтримку, допомогу в розробці планів уроків, готових рішень для шкільних лабораторій, проведення конкурсів і змагань з робототехніки, гранти на навчання та розвиток конкурентних навичок.

Американські інновації Vernier — для українських шкіл

Цифрове обладнання Vernier розроблено спеціально для проведення навчально-дослідної та наукової роботи на високому технологічному рівні.

Майже 40 років Vernier розширює освітні горизонти, надаючи кожному учневі цифрові можливості для практичного навчання із сучасними вимірювальними приладами. У шкільних кабінетах, STEM-лабораторіях чи реальних польових умовах — з Vernier дослідження стають доступними будь-де. Широкий вибір високоякісних датчиків дозволяє проводити експерименти на новому рівні достовірності й наочності, що стимулює учнів до активної навчальної роботи. 

Високоточні цифрові датчики Vernier та високоякісні комплексні рішення для шкільних кабінетів і  STEM-лабораторій отримали визнання в науковому світі та мають численні відзнаки й нагороди. 

Окрім підвищення рівня освіти учнів по всьому світу, Vernier надає можливості й для професійного розвитку вчителів. Наприклад, зараз, через поширення дистанційних форм навчання, компанія Vernier розробляє спеціальні програми із практичної STEM-освіти навіть у домашніх умовах.

Покращуйте свій професійний рівень і ви — разом із сучасними можливостями від Vernier та B-Pro!

Програмне забезпечення Lifeliqe

Це сучасне програмне забезпечення робить доступним навчання із застосуванням 3D-технологій, віртуальної та доповненої реальності й надає вчителю величезну базу зображень, відео, аудіофайлів для інтерактивного вивчення усіх предметів. 

Навчальна програма, розроблена за участі кращих спеціалістів (зокрема докторів наук, авторів наукових праць, дослідників та відомих експертів з галузі освіти), містить тисячі моделей та планів уроків з 3D, AR та VR. Застосунок відповідає Науковим стандартам нового покоління (NGSS).

Програмне забезпечення Lifeliqe призначене для роботи в будь-якому класі на найпоширеніших пристроях: Chromebook, ПК, ноутбуках, планшетах, смартфонах та інтерактивних панелях.

Lifeliqe та B-Pro пропонують цікаві навчальні програми для середньої та старшої школи із біології, фізики, хімії, геометрії, астрономії, палеонтології, геології та інших дисциплін. Кожна навчальна програма містить 75+ планів уроків із 3D-моделями.

Дослідження показують, що використання інтерактивних технологій під час уроків значно підвищує ефективність навчання — спробуйте та переконайтесь!

Німецька точність PHYWE — для вивчення предметів природничого циклу

Ось уже понад 100 років компанія розробляє, виготовляє та постачає навчальне обладнання для викладачів та юних дослідників у всьому світі.

Мета PHYWE — сприяти якнайкращому практичному навчанню, заснованому на знаннях завтрашнього дня. Саме тому фахівці PHYWE пильно стежать за тенденціями в галузях освіти, науки й  техніки та постійно удосконалюють своє обладнання інноваційними розробками.

Більше ніж 145 000 клієнтів у понад 95 країнах цінують досвід та надійність PHYWE, високий технологічний рівень, функціональність і простоту у використанні обладнання. PHYWE є затребуваним партнером для шкіл, коледжів, університетів, приватних інститутів, музеїв та науково-дослідних установ у всьому світі.

PHYWE — німецька якість для української освіти!

Компанія B-Pro надає повний спектр послуг щодо придбання та обслуговування обладнання PHYWE, зокрема послуги зі встановлення, проведення навчальних тренінгів і методичний супровід усіх продуктів — ось що таке готові навчальні рішення від PHYWE та B-Pro.

leXsolar — готові набори навчального обладнання

З комплектами leXsolar можна досліджувати енергію сонця, вітру, біопалива, принцип дії електромобілів тощо. Комплексні розробки дозволяють вивчати актуальні проблеми сучасності на всіх рівнях складності — починаючи від початкової школи і до класів профільної спеціалізації — відтак формують в дітей глибоке розуміння взаємозв’язків та законів фізичного світу, заохочують до творчого пошуку можливостей раціонального природокористування. 

Разом з тематичними наборами обладнання від leXsolar можна вивчати як фундаментальні закони природи, так і досліджувати практичні технічні рішення — тобто повноцінно реалізовувати весь потенціал STEM-освіти.

Обладнання leXsolar — це якісне навчання, легкість практичної роботи та глибина досліджуваних проблем, це знання, які діти не зазубрюють, а проживають на власному досвіді.

Завдяки компанії B-Pro нові можливості практичного навчання leXsolar тепер стають доступними кожній школі України! 

Інтерактивна підлога FunFloor 

Інтерактивні навчальні технології від польського бренду FunFloor дозволяють вчителю початкової школи легко організувати вивчення математики, англійської мови, екології, основ програмування в формі гри — й у класі не залишиться незацікавлених учнів. 

FunFloor — виробник найпрофесійніших наборів інтерактивних підлог, лідер цього сегмента галузі навчального обладнання в Польщі. Зараз компанія працює на весь європейський ринок, а її продукція відповідає потребам та очікуванням найвибагливіших клієнтів. 

FunFloor постійно вдосконалюється: як з точки зору апаратного, так і програмного забезпечення, завдяки чому має можливість адаптувати свої інтерактивні технології індивідуально під кожен заклад освіти.

Серед пріоритетів компанії — висока якість і безпечність продукції. Саме тому проєктори в пристроях розміщуються лише в горизонтальному положенні: таким чином покращується вентилювання, отже подовжується термін експлуатації ламп та стабільність роботи системи.

Кожна інтерактивна підлога FunFloor має 2-річну гарантію й сервісну підтримку від виробника як під час, так і після закінчення гарантійного терміну.

Фахові психолого-педагогічні дослідження однозначно доводять ефективність навчання з інтерактивними підлогами. Крім того, виявлено, що використання FunFloor у початкових класах та закладах дошкільної освіти:

  • поліпшує рухові навички;
  • розвиває зорове та рухове сприйняття;
  • покращує просторову орієнтацію;
  • підвищує швидкість реакції;
  • підвищує фізичну активність.

Інтерактивна підлога, укомплектована наборами навчальних ігор, призначена для шкіл і дитячих садків, для яких важливо зробити освіту сучасною та привабливою для дітей. 

FunFloor від B-Pro — це ідеальне рішення, що формує та підтримує цікавість до навчання на ранньому етапі розвитку дитини, починаючи від найпростішого: вивчення букв, цифр, фруктів, тварин тощо. Цікаві ігрові уроки, що складають пакет Fun, зроблять навчання надзвичайно захоплюючим для всіх дітей!

Дізнавайтесь більше про бренди, ексклюзивно представлені B-Pro на українському ринку, на сайті компанії чи у вашого менеджера!

 

Схожі статті

Комплексне обладнання шкільних кабінетів: сучасне обладнання, інноваційні технології в навчанні, допомога в проведенні тендерів

Нові можливості для навчання мовами нацменшин і вивчення іноземних мов у НУШ — uTalk!...

Комплексне обладнання шкільних кабінетів: сучасне обладнання, інноваційні технології в навчанні, допомога в проведенні тендерів

Як обрати практичну та функціональну комп'ютерну техніку для шкільних кабінетів? Читайте у статті...

Комплексне обладнання шкільних кабінетів: сучасне обладнання, інноваційні технології в навчанні, допомога в проведенні тендерів

Як створити навчальний простір в сучасній школі: нові стандарти меблів для кабінету НУШ