Обладнання для шкільних кабінетів: готові набори чи вроздріб — що зручніше?

Типовий перелік обладнання для навчальних кабінетів природничо-математичних дисциплін і навчальних кабінетів початкової школи оновлено відповідно до реальних потреб шкіл, що впроваджують принципи НУШ. Разом з тим, обладнання для кабінетів української мови чи спеціалізованих шкільних кабінетів усе ще потребує детального опрацювання та чіткіших рекомендацій з боку Міністерства.

Перевага покупки готових наборів обладнання

Крім окремих випадків, які радше можна вважати винятками, школам зручніше й вигідніше купувати комплексні рішення оснащення кабінетів, а не підбирати кожен навчальний засіб окремо. Найголовнішими вигодами при покупці навчального обладнання для кабінетів початкової освіти, природничо-математичних дисциплін і STEM-лабораторій в наборах є:

 1. Зручність: все необхідне для будь-якого шкільного приміщення (чи навіть для укомплектування закладу освіти під ключ) можна замовити в одного постачальника, що спрощує документообіг і не потребує зайвих витрат часу та коштів.
 2. Швидкість: попередньо сформовані набори обладнання в більшості випадків уже укомплектовані й готові до відправки покупцеві, тож процес доставки забере набагато більше часу, ніж якщо б ви замовляли всі компоненти окремо.
 3. Економність: комплексні рішення завжди мають вигіднішу ціну — купувати гуртом, як відомо, завжди дешевше.
 4. Клієнтська підтримка від компанії-постачальника: доставка, установка, оформлення документів, додаткові послуги тощо.

Крім того, обладнання вже підібране за темами уроків і відповідає шкільній програмі, рекомендаціям МОН, гігієнічним вимогам і має усі відповідні сертифікати якості — про це вже подбав постачальник замість вас.

Які готові набори обладнання можна купити в B-Pro

Щоб зекономити ваш час, ми за вас проаналізували всі замовлення, виокремили найпопулярніші категорії товарів і врахували нові актуальні вимоги МОН щодо оснащення шкільних кабінетів. Тож наші методисти вже підготували декілька типових готових наборів навчального обладнання за різними напрямками:

 • Готові набори з фізики
 1. Набори за розділами: «Електрика і магнетизм», «Механіка», «Молекулярна фізика і термодинаміка», «Оптика й атомна фізика», «Астрономія», що призначені для демонстрацій на уроці.
 2. Лабораторний комплект обладнання та допоміжних засобів, розрахований на роботу в групах (2-4 учні).
 • Готові набори з хімії
 1. Набір обладнання для практичних робіт
 2. Набір посуду для лабораторних робіт
 3. Набір демонстраційного обладнання
 4. Комплекти «Базовий» (найнеобхідніше для хімічної лабораторії за умов обмеженого бюджету) та «Максимальний» (практично кабінет під ключ — оптимальне рішення для будь-якої школи)
 • Готові набори з біології
 1. Комплекти обладнання для вивчення основних розділів: «Загальна біологія», «Ботаніка», «Зоологія», «Анатомія»
 2. Цифровий мікроскоп для дослідів і повний набір мікропрепаратів, що дозволить провести всі лабораторні роботи, передбачені шкільною програмою
 • Готові набори з географії
 1. Комплект колекцій і гербаріїв
 2. Комплект із карт і компасів (для орієнтування на місцевості)
 3. Набір приладів для дослідження атмосферних явищ
 4. Набір глобусів «Космос і Земля»
 5. Набір об'ємних і розбірних моделей рельєфу
 • Готові набори обладнання «Захист України»
 1. Інтерактивний стрілецький тир під ключ (включаючи навчальне програмне забезпечення)
 2. Комплект «Захисник Вітчизни», що містить все необхідне для тренувань, зборів чи проведення відпрацювань корисних навичок.
 • STEM лабораторії: три варіанти обладнання лабораторії, залежно від потреб і бюджету школи: «Базовий», «Мінімальний» і «Оптимальний»

Переглянути весь асортимент готових наборів навчального обладнання та кабінетів під ключ від B-Pro можна у відповідному розділі нашого інтернет-магазину.

Що робити, якщо потрібна розробка індивідуальної пропозиції

Іноді трапляється й так, що у переліку вже готових пропозицій ви не можете підібрати відповідний варіант. Що робити в такому випадку й де шукати рішення? Не хвилюйтесь, адже ми маємо вихід і з цієї ситуації.

Телефонуйте (044) 353-33-77 до відділу продажу B-Pro та замовте безкоштовну розробку індивідуального рішення спеціально для потреб вашого закладу освіти. Це може бути як повний комплект настінних географічних карт, передбачених навчальним планом, так і оснащення нової школи під ключ — ми маємо успішний багаторічний досвід роботи над проєктами будь-якої складності та тривалості. Тому серед додаткових послуг, які ми надаємо своїм клієнтам, є все, що може знадобитися для оснащення сучасної школи: від оформлення документів для проведення тендеру та юридичного супроводу процесу закупівель — до доставки, монтажу та налаштування придбаних навчальних засобів, меблів і техніки в будь-якому закладі освіти України.

 

Схожі статті

Комплексне обладнання шкільних кабінетів: сучасне обладнання, інноваційні технології в навчанні, допомога в проведенні тендерів

Нові можливості для навчання мовами нацменшин і вивчення іноземних мов у НУШ — uTalk!...

Комплексне обладнання шкільних кабінетів: сучасне обладнання, інноваційні технології в навчанні, допомога в проведенні тендерів

Як обрати практичну та функціональну комп'ютерну техніку для шкільних кабінетів? Читайте у статті...

Комплексне обладнання шкільних кабінетів: сучасне обладнання, інноваційні технології в навчанні, допомога в проведенні тендерів

Як створити навчальний простір в сучасній школі: нові стандарти меблів для кабінету НУШ