uTalk

ПЗ uTalk — для сучасних лінгафонних кабінетів

Відтепер і в Україні: програма для вивчення мов uTalk — результат роботи провідних вчених, дослідників і лінгвістів!

Ця сучасна програма зі зручним інтерфейсом допомагає просто та ефективно вивчати іноземні мови не лише під час уроку, а й після занять. Адже вона охоплює величезну кількість щоденних слів і фраз, згрупованих у відповідні теми: це дозволяє поглибити знання з різних сфер життя, одночасно задіюючи декілька видів сприйняття.

Програма розроблена таким чином, щоб організувати навчання у зручному темпі та підлаштувати опанування мови під затверджену навчальну програму. 

Унікальна методика uTalk — досягніть ідеальної вимови

Жодна найсучасніша технологія розпізнавання голосу не зрівняється з досконалим механізмом людського вуха — і розробники uTalk приділили цій особливості максимальну увагу! Програма не лише озвучує кожне слово чоловічим і жіночим голосом із залученням виключно носіїв мови, що є стандартом для забезпечення розуміння правильної вимови. Додатково ви також отримаєте можливість записувати власний голос та порівнювати вимову вивчених слів і фраз з носіями стільки разів, скільки знадобиться для отримання ідеального результату.

Секрети ефективності uTalk 

Навчальне програмне забезпечення uTalk стане ідеальним вибором для лінгафонного кабінету шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.

  • Можливість вивчення понад 140 мов — від найпоширеніших до рідкісних і зникаючих.
  • Кожне слово чи фраза підкріплюється відповідним зображенням — технологія, що дозволяє задіяти обидві півкулі мозку.
  • Організація навчального процесу в формі дружніх змагань між учнями з балами за правильні відповіді.
  • Позитивні емоції і задоволення процесом навчання підвищують мотивацію та покращують успішність.

П’ять захопливих мотиваційних ігор допоможуть покращити словниковий запас, вивчити нові теми та розвивати пам’ять із проходженням кожної наступної складнішої гри. Щоб пройти всі ігри без помилок, треба почати думати мовою, яку ви вивчаєте, — тож грайте в ігри, заробляйте бали і отримуйте задоволення від процесу навчання разом із uTalk та B-Pro!

Щоб замовити програмне забезпечення для вивчення мов uTalk або отримати детальну інформацію щодо застосування програми та сумісності з різними пристроями, звертайтеся за телефоном (044) 353-33-77.