VEX Robotics

VEX Robotics — креативні рішення з робототехніки

B-Pro вперше в Україні представляє навчальне обладнання американського бренду VEX Robotics — сучасне рішення для STEM-освіти!

VEX надає широкий вибір інструментів для сучасних педагогів, наставників і батьків, щоб розкрити в дітях захоплення наукою та робототехнікою, яке залишатиметься з ними протягом усього життя.

VEX — STEM-освіта для майбутніх лідерів

Найбільша гордість VEX — зовсім не сучасні роботи та конструктори, а учні, вчителі й організації-партнери, які змінюють світ і розвивають освітнє та конкурентне середовище.

VEX супроводжує дитину з дитсадка, протягом усього курсу навчання, а з деякими — залишається поруч навіть під час побудови кар’єри. Для цього спеціалісти компанії щодня працюють над розробкою та вдосконаленням товарів у різних вікових категоріях.

Види обладнання VEX Robotics

  • VEX 123 — STEM для наймолодших: яскраві, інтуїтивно зрозумілі конструктори для дошкільнят і учнів початкових класів, за допомогою яких діти роблять перші кроки до опанування інноваційних технологій.
  • VEX GO — навчальне обладнання для учнів 3-5 класів. VEX GO — це вже складніші набори, що містять багато деталей, електроніку, двигуни, що знадобляться для STEM-проєктів.
  • VEX IQ — це програмована з’єднувана, робототехнічна система, що чудово підійде для обладнання STEM-лабораторій у 6-8 класах. З допомогою зручних пластикових деталей VEX IQ учні можуть скласти свого першого робота, який вдосконалюватиметься під час подальшого навчання.
  • VEX V5 — STEM-обладнання для старшокласників: справжня функціональна робототехніка для учнів 9-12 класів, що повної мірою дозволяє використати можливості STEM-освіти для набуття практичних навичок з метою подальшого навчання чи працевлаштування.

VEX відкриває перед учнями нові безмежні можливості. Адже це — не лише навчальне обладнання, а й потужна методична підтримка, розробка планів уроків, готові рішення для шкільних STEM-лабораторій, проведення конкурсів і змагань з робототехніки, гранти на навчання та розвиток конкурентних навичок. І ми надзвичайно радіємо з того, що тепер такі можливості відкрито й для українських школярів — за підтримки B-Pro та VEX!

Як замовити VEX в Україні

B-Pro — ексклюзивний представник бренду VEX на території України. Якщо бажаєте дізнатися більше про актуальний асортимент навчального обладнання для школярів різного віку, придбати готові набори VEX для STEM-лабораторії чи навіть створити власну команду для участі в змаганнях — телефонуйте (044) 353-33-77, ми надамо відповідь на всі ваші запитання!