XYZprinting

Сучасне 3D обладнання XYZprinting — нові технології в навчанні

Компанія XYZprinting — провідний світовий виробник якісних і доступних настільних 3D принтерів, 3D ручок і 3D сканерів, який займає близько 21% світового ринку.

XYZprinting — обладнання для сучасної STEM-освіти

Один із напрямків діяльності XYZprinting — освіта молоді згідно з сучасним STEM-підходом до навчання.

Особливу увагу компанія приділяє принципам 3D-проєктування, також заохочується розвиток навичок спільного навчання та вирішення завдань.

Особливості застосування 3D-техніки для шкільних проєктів

Уроки з 3D принтерами від XYZprinting можуть легко інтегруватися в шкільну програму, а можуть використовуватися й окремо — для додаткових STEM гуртків та курсів.

Таке обладнання дійсно допомагає дітям ще в ранньому віці освоїти сучасні технології та в подальшому активно використовувати їх для вирішення повсякденних задач. 

Переваги використання обладнання XYZprinting:

  1. Цікаві уроки та доступне навчання в формі гри. Учні можуть створювати 3D-моделі та користуватися 3D-друком, щоб покращити свою успішність та здатність розв'язувати задачі.
  2. Підвищення рівня викладання та покращення іміджу школи. Проєктування та друк 3D-моделей якісно покращують уроки природничих наук, технологій, інженерної справи, мистецтва та математики, які вже викладаються у школі. Шкільні навчальні програми можна підняти на зовсім інший рівень, просто додавши технології 3D-друку до звичайного уроку.
  3. Підготовка учнів до кар'єри у STEAM. Учні отримують сучасні інструменти для вивчення основ STEAM — це допоможе їм у майбутньому навчанні та підготує їх до кар'єри у суміжних галузях.

Телефонуйте (044) 353-33-77 — ми надамо всю необхідну додаткову інформацію та допоможемо створити сучасний навчальний простір у вашій школі!