Безкоштовний юридичний супровід — підготовка до тендеру з B-Pro

 

Проведення держзакупівель для закладів освіти — тривала процедура, що потребує спеціальних знань і розуміння всіх аспектів проведення тендеру. Окрім того, під час підготовки до тендеру педагоги стикаються з необхідністю великої кількості паперової роботи. Та ще й страх випадково помилитися заважає — адже штрафні санкції за порушення дуже високі, а практичних навичок у вчителів немає.

Особливості підготовки до проведення тендеру

Останнім часом ми отримували дуже багато запитань, пов’язаних із підготовкою документації та проведенням тендерних закупівель. Стало зрозуміло, що не можна більше залишати цю проблему без уваги. Адже педагоги — не юристи, і не повинні професійно розумітися на всіх тонкощах підготовки документів і проведення закупівель відповідно до вимог чинного законодавства.

Як вчителю вирішити цю проблему?

Команда B-Pro пропонує додаткову послугу для всіх своїх клієнтів: БЕЗКОШТОВНИЙ юридичний супровід на всіх етапах підготовки, проведення тендеру, а також постпродажну підтримку.

Що це означає? По суті, ми пропонуємо «тендер під ключ» без будь-яких додаткових затрат з вашого боку (часу, коштів, паперової роботи тощо).

Що включено в безкоштовну послугу тендерної підтримки від B-Pro

Ви отримаєте:

  1. Повний юридичний супровід: від підготовки документів для проведення тендеру до поставки товарів згідно з вашим замовленням. Спеціалісти компанії мають великий досвід проведення держзакупівель, тож підготують все на високому рівні.
  2. Ви гарантовано отримаєте саме ті товари, які замовляли: ми допоможемо детально описати характеристики згідно з чинними наказами МОН. Всі товари мають високу якість та оригінальне походження, що підтверджено відповідними сертифікатами.
  3. У випадку виникнення будь-яких спірних ситуацій під час чи після проведення тендеру ми надамо вам підтримку досвідчених юристів, що допоможуть вирішити всі питання.

Які ще послуги отримують наші клієнти

Наша ціль — допомогти школам на складному шляху реформування системи освіти. Тому додатково ми пропонуємо безкоштовні послуги для закладів освіти всіх рівнів: доставку, монтаж, налаштування будь-якого презентаційного обладнання + навчальний курс для вчителів і методичну підтримку.  

Телефонуйте до вашого менеджера чи до відділу продажів B-Pro — сподіваємося, наша підтримка позбавить вас зайвого клопоту.

 

Схожі статті

Прозоро про тендери

Це важливо: методика визначення належності бюджетних програм до сфери інформатизації

Прозоро про тендери

Практичні поради вчителям щодо держзакупівель — від працівників тендерного відділу B-Pro...

Прозоро про тендери

Основні проблеми, що виникають при оголошенні спрощених закупівель, та шляхи їх вирішення...