Vernier

Що таке Vernier?

Ця компактна цифрова лабораторія з надзвичайними можливостями — просто знахідка для сучасного викладача.

Це обладнання широко застосовується як у загальноосвітніх навчальних закладах, так і в спеціалізованих вишах. У науковому світі обізнаність щодо бренду Vernier можна порівняти хіба що з іншим всесвітньо відомим брендом — ТМ Apple. Не останню роль у цьому відіграла надзвичайна точність даних, що можна виміряти за допомогою компактних датчиків. Це обладнання успішно використовується для проведення важливих наукових досліджень. А завдяки B-Pro — тепер офіційно доступне й в Україні.

З чого складається ЦВК Vernier

Часто, почувши про сучасну цифрову лабораторію, вчителі й учні уявляють просторе приміщення, обставлене досить громіздкою технікою. Але Vernier — це зовсім інший тип навчального обладнання. Цей цифровий вимірювальний комплекс дуже компактний, не потребує багато місця і навіть не потребує стаціонарного підключення до мережі. Цей комплекс складається з:

  • Реєстратора даних LabQuest® 2, який дозволяє отримувати дані автономно або передавати їх на комп’ютер чи смартфон.

Цей реєстратор даних є повністю автономним і дозволяє проводити дослідження як у польових, так і в лабораторних умовах. Його застосування передбачає можливість під’єднання та повноцінного використання мультимедійних дисплеїв, комп’ютерів, смартфонів. Також є можливість відправляти отримані дані на електронну пошту. Серед вбудованих датчиків є GPS модуль, який дозволяє робити геопозиціонування місць збору даних на відкритій місцевості.

  • Цифрових датчиків для вимірювання різних показників. Їх асортимент вражає: датчики температури, тиску, напруги, струму, ультрафіолету, кольору світла, рівня освітленості, вологості, радіації, вмісту кисню й вуглекислого газу, визначення ЕКГ, ЧСС і артеріального тиску, датчик руху, рівня звуку, електропровідності різних розчинів.

Переваги застосування обладнання Vernier

  • Обширний асортимент датчиків, за допомогою яких можна виміряти будь-які показники.
  • Компактність — не потребує багато місця, дозволяє функціонально обладнати шкільну дослідницьку лабораторію.
  • Точність і достовірність даних — дозволяє проведення не лише шкільних практичних робіт, а й надає широкий простір для науково-дослідної діяльності.
  • 5 років гарантії на використання обладнання в навчальних закладах (за винятком декількох датчиків, що мають обмежений ресурс вимірювань).

Додаткові переваги для клієнтів B-Pro

Як офіційний представник бренду Vernier в Україні, компанія B-Pro забезпечує повну сервісну підтримку всіх своїх клієнтів. Що це означає?

Щоб полегшити вчителям і викладачам вибір обладнання, методисти компанії укомплектували декілька видів готових наборів. Кожен із них оптимально підійде для вивчення різних предметів: фізики, хімії, біології, географії тощо. Також готові набори для кожної дисципліни поділяються на вчительський і учнівський комплекти. Вчительський набір укомплектовано більшою кількістю різних датчиків, тому його можна повноцінно використовувати для проведення демонстраційних дослідів перед аудиторією.

Кожна міні-лабораторія Vernier комплектується спеціалізованим програмним забезпеченням, інструкцією з експлуатації та посібником із використання на шкільних практичних роботах. 

Окрім того, методисти B-Pro за необхідності проводять інструктаж і організовують навчання для вчителів, які не мають досвіду застосування ЦВК у навчальному процесі. Цікаво? Звертайтеся та отримайте сучасне навчальне обладнання професійного рівня для своєї школи.

 

Пропонуємо вашій увазі каталог україномовних інструкцій продукції Vernier Software & Technology: